Kompletne rozwiązanie do zarządzania sprzedażą
IceRetail to pierwsze na rynku, kompletne rozwiązanie do zarządzania sprzedażą, które nie wymaga zakupu skomplikowanych systemów sprzedażowych i do zarządzania firmą, a co się z tym wiąże nie wymaga kosztowych i skomplikowanych wdrożeń.

Opis

System z myślą o małych, średnich i dużych firmach
System powstał z myślą o małych, średnich i dużych firmach, w których właściciele nie mają czasu na długie poszukiwania odpowiednich systemów do firmy.
Rozwiązanie, które łatwo wdrożysz we własnej firmie
Nasze rozwiązanie uwzględnia najróżniejsze funkcje, które są potrzebne do prowadzenia biznesu. Jednak najważniejszą jego cecha jest łatwość wdrożenia go do firmy, a także rozbudowa o kolejne stanowiska sprzedażowe.

Jesteś zainteresowany.

Zobacz nasze rozwiązania dla firm

ICECUBE
IcePOS = stanowisko sprzętowe + oprogramowanie

Ekonomiczne i bezpieczne systemy POS, które zapewniają komfort i wysoką jakość
użytkowania.

ICECUBE
IcePOS to kompletne i nisko kosztowe stanowisko sprzedażowe, zawierające wszystkie funkcje klasycznych systemów POS, ale przy tym pozbawione ich wad. IcePOS posiada w pełni zintegrowane środowisko sprzętowo-softwarowe, które szybko i łatwo się uruchamia, dzięki czemu POS jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka…
ICECUBE
IceCUBE =
pełna mobilność + oprogramowanie

Intuicyjny i prosty w obsłudze program sprzedażowy, którym kontrolujesz biznes z dowolnego miejsca.

ICECUBE
IceCube to program do zarządzania sprzedażą, dostępny przez przeglądarkę internetową, w tzw. chmurze. System do zarządzania jest zsynchronizowany do pracy z systemem sprzedażowym IcePOS. Zaprojektowany tak, aby można było z niego korzystać jeszcze przed zakupem programu sprzedażowego IcePOS…

Partnerzy technologiczni

intelposnet