System IceCUBE
Wypróbuj za darmo przez 30 dni
IceCube to program do zarządzania sprzedażą, dostępny przez przeglądarkę internetową, w tzw. chmurze. System do zarządzania jest zsynchronizowany do pracy z systemem sprzedażowym IcePOS. Zaprojektowany tak, aby można było z niego korzystać jeszcze przed zakupem programu sprzedażowego IcePOS, dzięki czemu można wcześniej przygotować bazę danych, kartotekę, ceny i ofertę przed faktycznym wdrożeniem systemu POS
Masz internet – jesteś online ze swoimi POSami
ICE CUBE, to aplikacja w chmurze, która powala na pełną, w pełni zdalną i kompleksową obsługę oraz kontrolę biznesu z dowolnego miejsca Łączy się z systemami sprzedażowymi POS i przekazuje dane, można je także dowolnie modyfikować z panelu administracyjnego.
Dostęp do IceCUBE POSa jeszcze przed zakupem
Aplikacja powstała, aby móc stworzyć każdy krok do pełnego zarządzania lokalem, stąd działa bez zarzutu, w pełni swoich funkcjonalności jeszcze przed zakupem POS-u. Pozwala na stworzenie katalogów, czy cenników, które następnie, już po wgraniu POS-u, stają się bezpośrednio przekazywane i przechowywane w pełni bezpiecznym środowisku bazodanowym.
Komputer, laptop, tablet czy smartfon
Każde urządzenie, które ma możliwość zainstalowania przeglądarki może
być używane do obsługi aplikacji. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi, który jest w pełni responsywny.
Jeden POS czy cała sieć sprzedaży?
Bez względu na charakter Twojej działalności, nasz system może być dostosowany do potrzeb Twojego biznesu. Obsługuje zarówno pojedyncze lokale, jak i całą sieć za pomocą intuicyjnego w obsłudze programu.

Twój POS online Najważniejsze funkcje i narzędzia

Raport stanów magazynowych
Aplikacja ma dodatkowe narzędzie analityczne, które łączy się z bazą danych i pozwala na pełną kontrolę nad magazynami wyświetlając ich faktyczny stan w dowolnej chwili, taka opcja w znaczącym stopniu wspomaga kontrolę nad zamówieniami.
Obsługa kontrahentów jeszcze przed zakupem
Każde urządzenie, które ma możliwość zainstalowania przeglądarki może być używane do obsługi aplikacji. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu interfejsowi, który jest w pełni responsywny.
Informacja o towarach
Wszystkie niezbędne informacje o towarach (np. ceny, dostawcy, ilości) w łatwy sposób wprowadza się do systemu. Wyszukiwanie poszczególnych towarów również zostało maksymalnie uproszczone z myślą o łatwości obsługi.
Eksport raportów do plików zewnętrznych
Oczywiście bierzemy pod uwagę fakt, iż wszelkie raporty najlepiej przechowywać w plikach zewnętrznych, takich jakie można wydrukować, stąd nasza aplikacja ma opcję eksportu do plików zewnętrznych, co jest szalenie istotnym udogodnieniem dla osób przywykłych do pracy na konkretnych typach plików.

IceCube

Chcesz z nami porozmawiać?
Dowiedzieć się więcej szczegółów?
Zadzwoń do nas +48 500 49 99 lub napisz info@iceretail.pl

Partnerzy technologiczni

intelposnet